Tv gids - Nickelodeon Zondag

Eergisteren
2018-04-17
Gisteren
2018-04-18
Vandaag
2018-04-19
Morgen
2018-04-20
Overmorgen
2018-04-21
Zondag
2018-04-22
Maandag
2018-04-23
05:20
Peppa Pig

Animatieserie "Bedtijd."
05:25
Peppa Pig

Animatieserie "De Tandarts."
05:30
Peppa Pig

Animatieserie "De Tijdcapsule."
05:35
Peppa Pig

Animatieserie "Hutten."
05:40
Peppa Pig

Animatieserie "Opa's Kleine Trein."
05:45
Zack & Quack

Animatieserie "Pop-Up Stoomtrein / Pop-Up Sneeuwman."
06:00
Zack & Quack

Animatieserie "Pop-Up Stoomtrein / Pop-Up Sneeuwman."
06:10
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty graaft zich eruit / Rusty's grote grot redding."
06:20
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty's apenkermis."
06:40
Blaze en de Monsterwielen

Animatieserie "Darington vliegt naar de maan."
07:00
Paw Patrol

Animatieserie "De pups en de dans in de vuurtoren / De pups redden Ryder."
07:15
Oddbods

Animatieserie "Kunstpijn."
07:20
Oddbods

Animatieserie "Florence Newtingale."
07:30
Broodschappers

Animatieserie "Raket Problemen / Over Schimmel en Smaragd."
07:45
Broodschappers

Animatieserie "Plasproblemen / Van Kwaad tot Ergeren."
08:00
Huize Herrie

Animatieserie "Baby stapjes & Ruzie in Huize Herrie / De Zussenruzie."
08:30
Huize Herrie

Animatieserie "Grove taal/L is voor liefde."
08:55
De Viral Fabriek

Show "Aflevering 4."
09:25
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "407Â -Â De verrassing."
09:35
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "408Â - Valerie."
09:50
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "409 - De ketting."
10:05
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "410Â -Â De museum missie."
10:25
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "411Â -Â De paarse heks."
10:35
De Thundermans

Komische serie "Op zoek naar de Ware."
11:00
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Drie Boys En Een Mae B.."
11:30
Viewers choice

11:50
Viewers choice

12:15
Viewers choice

12:45
Viewers choice

13:10
Viewers choice

13:30
Viewers choice

14:00
Viewers choice

14:20
Viewers choice

14:45
Viewers choice

15:05
Viewers choice

15:30
Adam's klonen

Amerikaans-Canadese jeugdfilm Een oom van Adam die een week op hem en zijn zusje Gillian komt passen heeft een vreemde zonnebank bij zich. Deze machine blijkt te kunnen klonen.
17:00
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Een Hondenbaan / Drakenpa."
17:20
Henry Danger

Jeugdserie "Het verhaal gaat verder." Charlotte wordt gevangengenomen door Dr. Minyak en Cohort. Ze willen haar brein verwarren met muzikale brein-verwarring om haar tegen kid en captain op te zetten.
17:45
De Thundermans

Serie "Bewaar de Vorige Dans."
18:10
De Thundermans

Serie "De Ziedende Sidekick."
18:35
Game Shakers

Jeugdserie "Giftige taart."
19:00
De Viral Fabriek

Show "Aflevering 5."
19:25
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Wij steunen elkaar."
19:50
School of Rock

Jeugdserie "Wij zijn de winnaars... misschien.."
20:15
School of Rock

Amerikaanse jeugdserie "Het zal toch niet?."
20:40
Instant Mom

Jeugdprogramma. "Kamperen moet je leren."
21:05
Spike

Animatieserie