Tv gids - Nickelodeon Zondag

Eergisteren
2018-04-23
Gisteren
2018-04-24
Vandaag
2018-04-25
Morgen
2018-04-26
Overmorgen
2018-04-27
Zaterdag
2018-04-28
Zondag
2018-04-29
05:20
Peppa Pig

Animatieserie "In De File."
05:25
Peppa Pig

Animatieserie "De Onzichtbare Vriend."
05:30
Peppa Pig

Animatieserie "De Penvriendin."
05:35
Peppa Pig

Animatieserie "Op Zolder Bij Oma En Opa."
05:40
Zack & Quack

Animatieserie "Plop Zei De Ballon / Pop-Upbal."
05:55
Zack & Quack

Animatieserie "Plop Zei De Ballon / Pop-Upbal."
06:05
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty gaat aan de bananen / Rusty's nachtverlichting."
06:15
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty's Speelproject."
06:35
Blaze en de Monsterwielen

Animatieserie "De Knor 500."
06:55
Paw Patrol

Animatieserie "De Grote Puprace / Pups bakken een taart."
07:10
Oddbods

Animatieserie "Narcokleptomanie."
07:20
Oddbods

Animatieserie "Het Oddbod-stel."
07:30
Broodschappers

Animatieserie "Plasproblemen / Van Kwaad tot Ergeren."
07:40
Broodschappers

Animatieserie "Liefdesbrood / Zeg maar dag met je strandje."
08:00
Huize Herrie

Animatieserie "Ontspannen in de spa/Zwart is beter."
08:30
Huize Herrie

Animatieserie "Stagiare tot het gaatje / De ouden en de rustelozen."
08:55
De Viral Fabriek

Show "Aflevering 5."
09:20
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "412Â -Â Alex."
09:30
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "413Â - William Ruybosch."
09:50
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "414Â Â - Verstoppertje."
10:05
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "415Â Â -Â Het Pamela Plan!."
10:20
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "416 - Het Ludwig theater."
10:35
De Thundermans

Komische serie "Storten en spatten."
11:00
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "De kunst van het liegen."
11:30
Huize Herrie

Animatieserie "Ja Man/Vriend of vijand."
11:50
Huize Herrie

Animatieserie "Niet om te lachen/Geen spoilers."
12:15
Huize Herrie

Animatieserie "Legendes/Centrum van diensten."
12:40
Huize Herrie

Animatieserie "Hardop lezen/Verzwegen Herrie."
13:10
Huize Herrie

Animatieserie "De brullende baby/Antisociaal."
13:30
Huize Herrie

Animatieserie "Witte haas 2. Instant oma."
13:55
Huize Herrie

Animatieserie "Roadie nergens heen/ Koude oorlog."
14:15
Huize Herrie

Animatieserie "Selfie verbetering / Oost, west, thuisschool best."
14:45
Huize Herrie

Animatieserie "Stadsmensen / Dubbelgrap."
15:05
Huize Herrie

Animatieserie "Buttons opspelden/Bedriegen bij de vleet."
15:30
Rags

Musical Twee verschillende werelden komen samen wanneer de hardwerkende wees Charlie op straat superster Kadee Worth tegen het lijf loopt.
16:55
Henry Danger

Jeugdserie "Henry & de Woodpeckers."
17:25
Henry Danger

Jeugdserie "Geheime biefstuk."
17:40
De Thundermans

Serie "De Ziedende Sidekick."
18:10
De Thundermans

Serie "Kruimeldieven."
18:35
Game Shakers

Jeugdserie "De Girl Power Awards."
19:00
De Viral Fabriek

Show "Aflevering 6."
19:25
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Grijp het geld en wegwezen."
19:50
School of Rock

Jeugdserie "Briljante vermomming.."
20:15
School of Rock

Jeugdserie "Zaken zijn zaken.."
20:40
Instant Mom

Jeugdprogramma. "Huishoudgeld, huishoudproblemen."
21:05
Spike

Animatieserie