Tv gids - Nickelodeon Gisteren

Eergisteren
2018-04-23
Gisteren
2018-04-24
Vandaag
2018-04-25
Morgen
2018-04-26
Overmorgen
2018-04-27
Zaterdag
2018-04-28
Zondag
2018-04-29
05:00
Dora

Animatiereeks. "Schatzoeken met de piraten."
05:20
Peppa Pig

Animatieserie "Mama moet werken."
05:25
Zack & Quack

Animatieserie "De Grote Pop-Up IJsrace / De Legende van Popanchamon."
05:35
Zack & Quack

Animatieserie "De Grote Pop-Up IJsrace / De Legende van Popanchamon."
05:45
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty en de Barrel-politie."
06:00
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty en de Barrel-politie / Rusty en de beverdam-dreiging."
06:15
Blaze en de Monsterwielen

Animatieserie "De geheimzinnige bandiet."
06:35
Paw Patrol

Animatieserie "Pups in de sneeuw / Pups en het Sneeuwmonster."
06:50
Paw Patrol

Animatieserie "Pups in de sneeuw / Pups en het Sneeuwmonster."
07:00
Huize Herrie

Animatieserie "Herrie in het veld / Pittige kaart."
07:30
Huize Herrie

Animatieserie "Stagiaire tot het gaatje/De ouden en de rustelozen."
07:40
De Thundermans

Jeugdserie "Etentje."
08:00
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "412Â -Â Alex."
08:15
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "De kunst van het liegen."
08:40
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "De dubbelganger / liegebeest."
08:50
Paw Patrol

Animatieserie "Pups redden de konijntjes / Pup-taculair."
09:05
Paw Patrol

Animatieserie "Pups redden de baai / Pups redden een Goodway."
09:15
Blaze en de Monsterwielen

Animatieserie "Brandalarm."
09:40
Wallykazam!

Animatieserie "Courgette crisis."
10:00
Kiva Kan Het!

Kinderserie "Filmtent."
10:10
Kiva Kan Het!

Kinderserie "Kokosnoot Eiland."
10:25
Kid-e-Cats

Animatieserie "De picknick."
10:30
Kid-e-Cats

Animatieserie "Griezelkatjes."
10:35
Dirk Scheele

Jeugdserie "De boekenkast."
10:50
Een Dag Met Henry en...

Ierse animatieserie "Een Dag Met Henry en...Een Papegaai."
10:55
Een Dag Met Henry en...

Ierse animatieserie "Een Dag Met Henry en...Een Microscoop."
11:00
Sunny Day

Animatieserie "Sunny en de prinsessen."
11:25
Nella de Ridder Prinses

Animatieserie "De Sprankelfeestwedstrijd // Schitter Spetter Vriendjesdag."
11:50
Shimmer en Shine

Animatieserie "Bling Bling / Gestaffineerd."
12:10
Huize Herrie

Animatieserie "Roadie nergens heen/ Koude oorlog."
12:35
Harvey Beaks

Animatieserie "De vinger / De minpunten van het positief geladen zijn."
12:50
Broodschappers

Animatieserie "DynamieT-Midi / Klopgans."
13:10
Broodschappers

Animatieserie "Eendtroducé / Pluimvete."
13:35
School of Rock

Jeugdserie "Wij kunnen helden zijn, 'n soort van.."
14:00
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Veld vol breinen."
14:25
De Viral Fabriek

Show "Aflevering 5."
14:45
Henry Danger

Jeugdserie "Liftkus."
15:10
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Wat Een Juweeltje."
15:25
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "De babyfluisteraar / Gooi het op een akkoordje."
15:45
Broodschappers

Animatieserie "Plasproblemen / Van Kwaad tot Ergeren."
16:10
Huize Herrie

Animatieserie "Linc zwemwater / Kneed de baby."
16:25
Huize Herrie

Animatieserie "De jojo-cascade / De broeikas."
16:45
Huize Herrie

Animatieserie "Lenie achter het stuur... / Geen lef, geen gLori."
17:00
Spongebob Squarepants

Amerikaanse animatieserie "De clowns niet voederen." SpongeBob is een vierkante, gele zeespons die in een grote ananas op de bodem van de oceaan woont. In de plaats Bikinibroek heeft hij het gezelscahp van vrienden en zijn huisdier, Gerrit de slak.
17:10
SpongeBob

Amerikaanse animatieserie "Groeistuip / Door de mangel." SpongeBob is een vierkante, gele zeespons die in een grote ananas op de bodem van de oceaan woont. In de plaats Bikinibroek heeft hij het gezelscahp van vrienden en zijn huisdier, Gerrit de slak.
17:20
SpongeBob

Amerikaanse animatieserie "Het meesterwerk / Daar komen de slakken." SpongeBob is een vierkante, gele zeespons die in een grote ananas op de bodem van de oceaan woont. In de plaats Bikinibroek heeft hij het gezelscahp van vrienden en zijn huisdier, Gerrit de slak.
17:30
ALVINNN!!! en de Chipmunks

Animatieserie "De onwelkome logé."
17:45
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Wat Een Juweeltje."
17:55
De Thundermans

Serie "Noodafspraakje."
18:20
Cool Factor

Avontuurlijk spel "Aflevering 208."
18:45
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "412Â -Â Alex."
18:55
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "413Â - William Ruybosch."
19:05
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdreeks "Nicky, Ricky, Dicky & BeyDawncé."
19:30
Het Huis Anubis

Jeugdserie "S2 E003 Het Huis Anubis."
19:40
Het Huis Anubis

Jeugdserie "S2 E004 Het Huis Anubis."
19:55
Game Shakers

Jeugdserie "Sky Whale."
20:15
School of Rock

Jeugdserie "Wij kunnen helden zijn, 'n soort van.."
20:40
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdreeks "Nicky, Ricky, Dicky & BeyDawncé."
21:05
Spike

Animatieserie