Tv gids - Nickelodeon Morgen

Eergisteren
2018-04-23
Gisteren
2018-04-24
Vandaag
2018-04-25
Morgen
2018-04-26
Overmorgen
2018-04-27
Zaterdag
2018-04-28
Zondag
2018-04-29
05:00
Dora

Animatiereeks. "Boots' bananenwens."
05:20
Peppa Pig

Animatieserie "Papa Big is z'n bril kwijt."
05:25
Zack & Quack

Animatieserie "De Pop-Up Paaseieren Zoektocht / Pop Kunstfestival."
05:35
Zack & Quack

Animatieserie "De Pop-Up Paaseieren Zoektocht / Pop Kunstfestival."
05:45
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty en de Alien-Invasie."
06:00
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty's Loopauto."
06:15
Blaze en de Monsterwielen

Animatieserie "Gasquatch."
06:35
Paw Patrol

Animatieserie "Puppy Pit Stop / Brandweerpups."
06:50
Paw Patrol

Animatieserie "Puppy Pit Stop / Brandweerpups."
07:00
Huize Herrie

Animatieserie "Eén van de jongens / Het verhaal van een klikspaan."
07:30
Huize Herrie

Animatieserie "Baby stapjes/Ruzie in Huize Herrie."
07:40
De Thundermans

Jeugdserie "Phoebe Tegen Max."
08:00
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "414Â Â - Verstoppertje."
08:15
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Nicky, Ricky, Dicky en Ziekie."
08:40
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "De Nieuwe Tas van Alvin."
08:50
Paw Patrol

Animatieserie "Pups redden een cowboyfeest / Pups redden Alex."
09:05
Paw Patrol

Animatieserie "Pups redden een schooldag / Pups doen het licht aan."
09:15
Blaze en de Monsterwielen

Animatieserie "Schatzoekers."
09:40
Wallykazam!

Animatieserie "Huisdier Kamp."
10:00
Kiva Kan Het!

Kinderserie "Cricket probleem."
10:10
Kiva Kan Het!

Kinderserie "De vermiste vlinder."
10:25
Kid-e-Cats

Animatieserie "De schat."
10:30
Kid-e-Cats

Animatieserie "Dokters!."
10:35
Dirk Scheele

Jeugdserie "Spelen met een orkest."
10:50
Een Dag Met Henry en...

Ierse animatieserie "Een Dag Met Henry en...Een Reddingsboot."
10:55
Een Dag Met Henry en...

Ierse animatieserie "Een Dag Met Henry en...Een Panda."
11:00
Sunny Day

Animatieserie "Puppyliefde."
11:25
Nella de Ridder Prinses

Animatieserie "Het Ridderlijke Ruilplaatje van Ridder Coach // Een Ridderverhaal."
11:50
Shimmer en Shine

Animatieserie "Twee Voor de Prijs Van Een / Zainy Ziffilon."
12:10
Huize Herrie

Animatieserie "Ja Man/Vriend of vijand."
12:35
Harvey Beaks

Animatieserie "Kometennacht! / Kometennacht?."
12:50
Broodschappers

Animatieserie "Ruimte Eenden / Ketta-strofe."
13:10
Broodschappers

Animatieserie "Een veertje naar zijn oude heertje."
13:35
School of Rock

Jeugdserie "Freddy vecht voor zijn recht om te feesten."
14:00
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Het zielige verhaal van Gary-Chip-Kleine Elvis-Soppootje."
14:25
Game Shakers

Jeugdserie "Trip steelt de Jet."
14:45
Henry Danger

Jeugdserie "Man des huizes."
15:10
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Wazige Woensdag / Verzonnen Valentijn."
15:25
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Alvin's wilde weekend / Voor wie de bel klinkt."
15:45
Broodschappers

Animatieserie "Weg van Busselina / Tunnel van Angst."
16:10
Huize Herrie

Animatieserie "Het slaapfeest succes / Dat doet je de das om."
16:25
Huize Herrie

Animatieserie "Pubers aan de rock / Een hele hoop herrie thuis."
16:45
Huize Herrie

Animatieserie "De toestoel / Een verhaal over twee tafels."
17:00
Spongebob Squarepants

Amerikaanse animatieserie "Knuffe L. Knuf/Pat het Paard." SpongeBob is een vierkante, gele zeespons die in een grote ananas op de bodem van de oceaan woont. In de plaats Bikinibroek heeft hij het gezelscahp van vrienden en zijn huisdier, Gerrit de slak.
17:20
SpongeBob

Amerikaanse animatieserie "Grote zus Sam / Perfecte Chemie." SpongeBob is een vierkante, gele zeespons die in een grote ananas op de bodem van de oceaan woont. In de plaats Bikinibroek heeft hij het gezelscahp van vrienden en zijn huisdier, Gerrit de slak.
17:35
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Niet versturen / De bol."
17:55
De Thundermans

Serie "Thundermans: Verbannen! Deel 1."
18:20
Cool Factor

Spel waarin de jonge deelnemers spannende en uitdagende opdrachten krijgen "Aflevering 405 - 12 februari 2016."
18:45
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "414Â Â - Verstoppertje."
18:55
De Ludwigs, het geheim van de Bloedverwanten

Jeugdreeks "415Â Â -Â Het Pamela Plan!."
19:05
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdreeks "Arme Soppie."
19:30
Het Huis Anubis

Jeugdserie "S2 E007 Het Huis Anubis."
19:40
Het Huis Anubis

Jeugdserie "S2 E008 Het Huis Anubis."
19:55
Game Shakers

Jeugdserie "Verloren jasje, vallende duiven."
20:15
School of Rock

Jeugdserie "Geld. (Dat is wat ik wil)."
20:40
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdreeks "Arme Soppie."
21:05
Spike

Animatieserie