Tv gids - Nickelodeon Morgen

Eergisteren
2018-01-18
Gisteren
2018-01-19
Vandaag
2018-01-20
Morgen
2018-01-21
Overmorgen
2018-01-22
Dinsdag
2018-01-23
Woensdag
2018-01-24
05:00
Dora

Animatiereeks. "Dora's avontuur met Pegasus."
05:20
Peppa Pig

Animatieserie "Het Lange Gras."
05:25
Peppa Pig

Animatieserie "Verven."
05:30
Peppa Pig

Animatieserie "De Koekoeksklok."
05:35
Peppa Pig

Animatieserie "Teddy gaat een dagje uit."
05:40
Zack & Quack

Animatieserie "Pop-Up Maanmissie / Hip Hop Hikjes."
05:50
Zack & Quack

Animatieserie "Pop-Up Stoomtrein / Pop-Up Sneeuwman."
06:00
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty's Plantenkennis / Rusty's vertraagde stranddag."
06:15
Rusty Rivets

Animatiereeks. "Rusty's Plantenkennis / Rusty's vertraagde stranddag."
06:25
Blaze en de Monsterwielen

Animatiereeks. "De koninklijke dierenkroon."
06:50
Paw Patrol

Animatieserie "De pups redden een pizza / De pups redden Skye."
07:05
Oddbods

Animatieserie "De schatkaart."
07:10
Oddbods

Animatieserie "Gepiep in de nacht."
07:20
Toon Marty

Animatieserie "Romantische Marty."
07:35
Toon Marty

Animatieserie "Waffelende Wafel."
07:45
Mia and Me

Série d'animation "Bevroren snoeten."
08:10
Regal Academy

Animatieserie "De wraak."
08:40
Mysticons

Animatieserie "De inhuldiging."
09:00
Cool Factor

Spel waarin de jonge deelnemers spannende en uitdagende opdrachten krijgen "Aflevering 502." Presentatoren Stef en Nienke hebben weer een paar spannende opdrachten bedacht die alleen de moedigste kandidaten kunnen volbrengen.
09:25
Droomkamers

Realityshow waarin een groep vrienden een leeftijdsgenoot met een nieuwe slaapkamer verrast. "Laura."
09:45
Het Huis Anubis

Jeugdserie "111 - Het tweede raadsel." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
09:55
Het Huis Anubis

Jeugdserie "112 - De waarschuwing." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
10:10
Het Huis Anubis

Jeugdserie "113 - De map van Joyce." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
10:20
Het Huis Anubis

Jeugdserie "114 - De rookbom." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
10:30
Het Huis Anubis

Jeugdserie "115 - Het kistje." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
10:45
Het Huis Anubis

Jeugdserie "116 - Het dagboek." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
10:55
Het Huis Anubis

Jeugdserie "117 - De luistertoets." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
11:05
Het Huis Anubis

Jeugdserie "118 - Oom Pierre." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
11:15
Het Huis Anubis

Jeugdserie "119 - De grammofoon." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
11:25
Het Huis Anubis

Jeugdserie "120 - De stem van Joyce." In een statig pand uit 1900 dat dienst doet als internaat, wonen acht jongeren samen.
11:30
Henry Danger

Actieserie. "Ik ken je geheim!."
11:55
Henry Danger

Actieserie. "Eén Henry, drie meisjes deel 1."
12:15
Henry Danger

Actieserie. "Eén Henry, drie meisjes deel 2."
12:45
Henry Danger

Jeugdserie "Het gevaar ontwijken."
13:05
Henry Danger

Jeugdserie "Henry het beest."
13:30
Henry Danger

Jeugdserie "Onzichtbare Brad."
13:55
Henry Danger

Jeugdserie "Spoiler-alarm."
14:20
Henry Danger

Jeugdserie "Win en steel."
14:40
Henry Danger

Jeugdserie "Frankini's Web: Part 1."
15:05
Henry Danger

Jeugdserie "Frankini's Web: Deel 2."
15:30
Game Shakers

Jeugdserie. "Wraak @ Tech Fest."
16:10
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Alleen voor leden / De nieuwe leerling."
16:35
Alvin en de Chipmunks

Animatieserie "Viral / Broeders van Dagarek."
16:45
Game Shakers

Jeugdserie. "Vliegpakken & Raketschoenen."
17:05
Game Shakers

Jeugdserie. "Trip Val."
17:30
Henry Danger

Actieserie. "Jaloerse Henry."
17:50
Henry Danger

Actieserie. "Onverwoestbare Henry: deel 1."
18:15
De Thundermans

Komische serie "Naschoolse hondendag."
18:40
Droomkamers

Realityshow waarin een groep vrienden een leeftijdsgenoot met een nieuwe slaapkamer verrast. "Tine."
19:00
Game Shakers

Jeugdserie. "Die ene in het cafe."
19:20
Game Shakers

Jeugdserie. "Armen & Codes."
19:40
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Ze Verblinde Hem met Wetenschap (Bob)."
20:05
Nicky, Ricky, Dicky & Dawn

Amerikaanse jeugdserie "Het Machtige Quad Squad."
20:25
School of Rock

Jeugdserie "Met of zonder jou.."
20:40
School of Rock

Jeugdserie "Briljante vermomming.."
21:05
Spike

Animatieserie